Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VS-90MT120KPBF
VS-90MT120KPBF
VS-90MT120KPBF Vishay Semiconductors
vs-90110mtk.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Bridge Rectifiers 1200 Volt 90 Amp
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-90MT120KPBF Vishay Semiconductors
Description: BRIDGE RECT 3P 1.2KV 90A MT-K, Packaging: Tray, Package / Case: MT-K Module, Mounting Type: Chassis Mount, Diode Type: Three Phase, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: MT-K, Part Status: Active, Voltage - Peak Reverse (Max): 1.2 kV, Current - Average Rectified (Io): 90 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-90MT120KPBF VS-90MT120KPBF Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-90110mtk.pdf Description: BRIDGE RECT 3P 1.2KV 90A MT-K
Packaging: Tray
Package / Case: MT-K Module
Mounting Type: Chassis Mount
Diode Type: Three Phase
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: MT-K
Part Status: Active
Voltage - Peak Reverse (Max): 1.2 kV
Current - Average Rectified (Io): 90 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
VS-90MT120KPBF vs-90110mtk.pdf POWER MOD 3PH BRIDGE 55A MTK Група товару: Силові випрямляючі мости Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
VS-90MT120KPBF VS-90MT120KPBF Hersteller : Vishay vs-90110mtk.pdf Rectifier Bridge Diode Single 1.2KV 90A 6-Pin MTK
Produkt ist nicht verfügbar