Produkte > VISHAY > VS-90SQ045TR
VS-90SQ045TR VISHAY
VS-90SQ%28M3%29.pdf
Hersteller: VISHAY
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-90SQ045TR VISHAY
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 9A DO204AR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 9A, Supplier Device Package: DO-204AR, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Obsolete, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 480 mV @ 9 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.75 mA @ 45 V.
Weitere Produktangebote VS-90SQ045TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-90SQ045TR VS-90SQ045TR Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division VS-90SQ%28M3%29.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 45V 9A DO204AR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AR, Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 9A
Supplier Device Package: DO-204AR
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Obsolete
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 480 mV @ 9 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.75 mA @ 45 V