Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VS-GP100TS60SFPBF
VS-GP100TS60SFPBF
VS-GP100TS60SFPBF Vishay Semiconductors
Hersteller: Vishay Semiconductors
IGBT Transistors Ic 100A Vce(On)1.16V Half Brdge Trench P
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-GP100TS60SFPBF Vishay Semiconductors
Description: IGBT MOD 600V 337A INT-A-PAK, Packaging: Tube, Package / Case: INT-A-PAK, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Half Bridge, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 1.34V @ 15V, 100A, NTC Thermistor: No, Supplier Device Package: INT-A-PAK, IGBT Type: PT, Trench, Part Status: Obsolete, Current - Collector (Ic) (Max): 337 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V, Power - Max: 781 W, Current - Collector Cutoff (Max): 150 µA.
Weitere Produktangebote VS-GP100TS60SFPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-GP100TS60SFPBF Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division Description: IGBT MOD 600V 337A INT-A-PAK
Packaging: Tube
Package / Case: INT-A-PAK
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Half Bridge
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 1.34V @ 15V, 100A
NTC Thermistor: No
Supplier Device Package: INT-A-PAK
IGBT Type: PT, Trench
Part Status: Obsolete
Current - Collector (Ic) (Max): 337 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V
Power - Max: 781 W