VS-HFA30TA60C-M3
VS-HFA30TA60C-M3 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
vs-hfa30ta60c-m3.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ARRAY GP 600V 15A TO-220-3
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 60 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: TO-220-3
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2 V @ 30 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 600 V
auf Bestellung 9182 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-HFA30TA60C-M3 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ARRAY GP 600V 15A TO-220-3, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 60 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A, Supplier Device Package: TO-220-3, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2 V @ 30 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 600 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-HFA30TA60C-M3 VS-HFA30TA60C-M3 Hersteller : Vishay Semiconductors vs-hfa30ta60c-m3.pdf Rectifiers 600V 30A TO-220 HexFred
auf Bestellung 209 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
VS-HFA30TA60C-M3 VS-HFA30TA60C-M3 Hersteller : Vishay vs-hfa30ta60c-m3.pdf Rectifier Diode Switching 30A 60ns 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Produkt ist nicht verfügbar