VS-K28.40-8.pdf
Hersteller: VISATON
Category: Speakers
Description: Loudspeaker; miniature,full-range,general purpose; 2W; 8Ω
Type of sound transducer: loudspeaker
Kind of loudspeaker: full-range; general purpose; miniature
Power: 2W
Maximum power: 3W
Impedance:
Body dimensions: 40x28x11.7mm
Sound frequency: 230Hz...20kHz
Sound level: 79dB
Resonant frequency: 450Hz
Diameter: 28mm
Height: 11.7mm
auf Bestellung 277 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2945 VISATON
Category: Speakers, Description: Loudspeaker; miniature,full-range,general purpose; 2W; 8Ω, Type of sound transducer: loudspeaker, Kind of loudspeaker: full-range; general purpose; miniature, Power: 2W, Maximum power: 3W, Impedance: 8Ω, Body dimensions: 40x28x11.7mm, Sound frequency: 230Hz...20kHz, Sound level: 79dB, Resonant frequency: 450Hz, Diameter: 28mm, Height: 11.7mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2945 2945 Hersteller : Visaton 2945_Web.pdf Speakers & Transducers 2.8x4.0cm (1.1"x1.6") mini speaker rectangular plastic basket 2-3W 230 20000Hz
auf Bestellung 652 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 82 Stücke:
2945 2945 Hersteller : Adafruit Industries LLC 2945_Web.pdf Description: NEOPIXEL FEATHERWING
Packaging: Bulk
Function: LED Matrix
Type: Opto
Contents: Board(s)
Utilized IC / Part: NeoPixel
Platform: Feather
auf Bestellung 8 Stücke:
2945 Hersteller : VISATON 2945_Web.pdf Dimensions: 28x40x11,7mm; rated power: 2W; nominal impedance; 8Ohm; sound level: 79dB; resonant frequency: 450Hz working temperature: -40°C ~ 70°C; protective system : IP65 Universal speaker 2945 K 28.40 G 2945 K 28.40