Produkte > VISHAY > VS-RA220FA120
VS-RA220FA120
VS-RA220FA120 Vishay
vs-ra220fa120.pdf
Hersteller: Vishay
Rectifier Diode 1.2KV 108A 4-Pin SOT-227
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-RA220FA120 Vishay
Description: DIODE MOD GP 1200V 108A SOT-227, Packaging: Bulk, Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Diode Configuration: 2 Independent, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 108A, Supplier Device Package: SOT-227, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.31 V @ 110 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 1200 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-RA220FA120 VS-RA220FA120 Hersteller : Vishay vs-ra220fa120.pdf Rectifier Diode 1.2KV 108A 4-Pin SOT-227
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
VS-RA220FA120 VS-RA220FA120 Hersteller : Vishay Semiconductors vs-ra220fa120.pdf Diode Modules 1200V, 220A, Pwr Mod Std Recvry Rectifie
auf Bestellung 265 Stücke:
VS-RA220FA120 VS-RA220FA120 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-ra220fa120.pdf Description: DIODE MOD GP 1200V 108A SOT-227
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Diode Configuration: 2 Independent
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 108A
Supplier Device Package: SOT-227
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.31 V @ 110 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 µA @ 1200 V
auf Bestellung 391 Stücke: