Produkte > VISHAY > VS-SD600N22PC
VS-SD600N22PC VISHAY
vs-sd600nrseries.pdf
Hersteller: VISHAY
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-SD600N22PC VISHAY
Description: DIODE GEN PURP 2.2KV 600A B-8, Packaging: Bulk, Package / Case: B-8, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 600A, Supplier Device Package: B-8, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 2200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.44 V @ 1500 A.
Weitere Produktangebote VS-SD600N22PC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-SD600N22PC Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-sd600nrseries.pdf Description: DIODE GEN PURP 2.2KV 600A B-8
Packaging: Bulk
Package / Case: B-8
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 600A
Supplier Device Package: B-8
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 2200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.44 V @ 1500 A