VS-T110HF100
VS-T110HF100 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
vst40hfseries.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE STANDARD 1000V 110A D55
Packaging: Bulk
Package / Case: D-55 T-Module
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 110A
Supplier Device Package: D-55
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 mA @ 1000 V
auf Bestellung 424 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-T110HF100 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE STANDARD 1000V 110A D55, Packaging: Bulk, Package / Case: D-55 T-Module, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 110A, Supplier Device Package: D-55, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 mA @ 1000 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 133 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
VS-T110HF100 VS-T110HF100 Hersteller : Vishay vst40hfseries.pdf Diode Switching 1KV 110A 2-Pin D-55
auf Bestellung 1 Stücke:
auf Bestellung 1 Stücke:
VS-T110HF100 Hersteller : VISHAY vst40hfseries.pdf
auf Bestellung 10 Stücke: