VS-T70HFL20S02
VS-T70HFL20S02 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
vs-t40hflseries.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE GEN PURP 200V 70A D-55
Packaging: Bulk
Package / Case: D-55 T-Module
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 200 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 70A
Supplier Device Package: D-55
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 200 V
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-T70HFL20S02 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE GEN PURP 200V 70A D-55, Packaging: Bulk, Package / Case: D-55 T-Module, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 200 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 70A, Supplier Device Package: D-55, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 200 V.
Weitere Produktangebote VS-T70HFL20S02
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-T70HFL20S02 VS-T70HFL20S02 Hersteller : Vishay vst40hflseries.pdf Diode Switching 200V 70A 2-Pin Case D-55