Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VSKY02400603-G4-08
VSKY02400603-G4-08
VSKY02400603-G4-08 Vishay Semiconductors
vsky02400603.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Schottky Diodes & Rectifiers 40V Vr 200mA If FlipKY Gen 2
auf Bestellung 2970 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VSKY02400603-G4-08 Vishay Semiconductors
Description: DIODE SCHOTT 40V 200MA CLP06032M, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 30pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 200mA, Supplier Device Package: CLP0603-2M, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 540 mV @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 40 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VSKY02400603-G4-08 VSKY02400603-G4-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vsky02400603.pdf Description: DIODE SCHOTT 40V 200MA CLP06032M
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 30pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 200mA
Supplier Device Package: CLP0603-2M
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 540 mV @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 40 V
auf Bestellung 23629 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky