VTVS63ASMF-HM3-08
VTVS63ASMF-HM3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
vtvs3v3asmf.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 63VWM 108VC DO219AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 227pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.54A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 63V
Supplier Device Package: DO-219AB (SMF)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 70.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 108V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 24000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VTVS63ASMF-HM3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 63VWM 108VC DO219AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-219AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Capacitance @ Frequency: 227pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.54A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 63V, Supplier Device Package: DO-219AB (SMF), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 70.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 108V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VTVS63ASMF-HM3-08 VTVS63ASMF-HM3-08 Hersteller : Vishay General Semiconductor vtvs3v3asmf.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W -/+30kV -/+5% AEC-Q101 Qualified
auf Bestellung 26417 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 27
VTVS63ASMF-HM3-08 VTVS63ASMF-HM3-08 Hersteller : Vishay Semiconductors vtvs3v3asmf.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W -/+30kV -/+5% AEC-Q101 Qualified