VTVS63ASMF-HM3-18
VTVS63ASMF-HM3-18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 227pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.54A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 63V
Supplier Device Package: DO-219AB (SMF)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 70.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 108V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VTVS63ASMF-HM3-18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 63VWM 108VC DO219AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-219AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Capacitance @ Frequency: 227pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.54A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 63V, Supplier Device Package: DO-219AB (SMF), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 70.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 108V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote VTVS63ASMF-HM3-18
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VTVS63ASMF-HM3-18 VTVS63ASMF-HM3-18 Hersteller : Vishay Semiconductors vtvs3v3asmf.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W -/+30kV -/+5% AEC-Q101 Qualified