Produkte > SURGE > VUJ101M1ETR-0810S
VUJ101M1ETR-0810S
VUJ101M1ETR-0810S SURGE
VUJ.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Strip
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 150°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 110 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 490 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VUJ101M1ETR-0810S SURGE
Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 150°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 110 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote VUJ101M1ETR-0810S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VUJ101M1ETR-0810S VUJ101M1ETR-0810S Hersteller : SURGE VUJ.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V