Produkte > EBM-PAPST INC. > VWCF080KHFLS
VWCF080KHFLS
VWCF080KHFLS ebm-papst Inc.
Datasheet%208315100164.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 13200 RPM
Air Flow: 103.0 CFM (2.88m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 71.0dB(A)
Part Status: Active
Power (Watts): 26 W
auf Bestellung 32 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details VWCF080KHFLS ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 13200 RPM, Air Flow: 103.0 CFM (2.88m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C), Termination: 4 Wire Leads, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 71.0dB(A), Part Status: Active, Power (Watts): 26 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VWCF080KHFLS VWCF080KHFLS Hersteller : ebm-papst ebmpapst_12_1_2022_Datasheet_8315100164-3075659.pdf DC Fans Axial Fan, 80x80x38mm, 12VDC, 103CFM, 26W, 310mm Wire, Open Coll Tach/PWM, IP68