Produkte > EBM-PAPST INC. > VWLG150KJLRS
VWLG150KJLRS
VWLG150KJLRS ebm-papst Inc.
Datasheet%208315100157.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 171.5X50.8MM 24VDC
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 171.5mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6800 RPM
Air Flow: 311.0 CFM (8.71m³/min)
Width: 50.80mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 71.0dB(A)
Part Status: Active
Power (Watts): 58 W
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VWLG150KJLRS ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 171.5X50.8MM 24VDC, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 171.5mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6800 RPM, Air Flow: 311.0 CFM (8.71m³/min), Width: 50.80mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 71.0dB(A), Part Status: Active, Power (Watts): 58 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VWLG150KJLRS VWLG150KJLRS Hersteller : ebm-papst ebmpapst_12_1_2022_Datasheet_8315100157-3075654.pdf DC Fans Axial Fan, 172x150x51mm, 24VDC, 311CFM, 58W, 71dBA, 365mm Wire, Open Tach/PWM