Produkte > EBM-PAPST INC. > VWLG150KKLSS
VWLG150KKLSS
VWLG150KKLSS ebm-papst Inc.
Datasheet%208315100059.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 171.5X50.8MM 48VDC
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 171.5mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8300 RPM
Air Flow: 382.0 CFM (10.70m³/min)
Width: 50.80mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 70.0dB(A)
Part Status: Active
Power (Watts): 98 W
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VWLG150KKLSS ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 171.5X50.8MM 48VDC, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 171.5mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8300 RPM, Air Flow: 382.0 CFM (10.70m³/min), Width: 50.80mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 70.0dB(A), Part Status: Active, Power (Watts): 98 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VWLG150KKLSS VWLG150KKLSS Hersteller : ebm-papst ebmpapst_12_1_2022_Datasheet_8315100059-3075631.pdf DC Fans Axial Fan, 172x150x51mm, 48VDC, 382CFM, 98W, 70dBA, 365mm Wire, Open Tach/PWM