Produkte > SURGE > VZH100M1CTR-0406S
VZH100M1CTR-0406S
VZH100M1CTR-0406S SURGE
VZH.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Packaging: Strip
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 1.35 Ohms
Ripple Current @ Low Frequency: 56 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 80 mA @ 10 kHz
auf Bestellung 1788 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VZH100M1CTR-0406S SURGE
Description: CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 1.35 Ohms, Ripple Current @ Low Frequency: 56 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 80 mA @ 10 kHz.
Weitere Produktangebote VZH100M1CTR-0406S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VZH100M1CTR-0406S VZH100M1CTR-0406S Hersteller : SURGE VZH.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 1.35 Ohms