Produkte > SURGE > VZH101M1ETR-0607S
VZH101M1ETR-0607S
VZH101M1ETR-0607S SURGE
VZH.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 360 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 280 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VZH101M1ETR-0607S SURGE
Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 360 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 280 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VZH101M1ETR-0607S VZH101M1ETR-0607S Hersteller : SURGE VZH.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 360 mOhms