Produkte > SURGE > VZH102M1VTR-1616S
VZH102M1VTR-1616S
VZH102M1VTR-1616S SURGE
VZH.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 54 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 1.26 A @ 100 kHz
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VZH102M1VTR-1616S SURGE
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm), Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 54 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 1.26 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VZH102M1VTR-1616S VZH102M1VTR-1616S Hersteller : SURGE VZH.pdf Description: CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 54 mOhms