Produkte > SURGE > VZH470M1CTR-0606S
VZH470M1CTR-0606S
VZH470M1CTR-0606S SURGE
VZH.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Packaging: Strip
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 440 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 230 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 960 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VZH470M1CTR-0606S SURGE
Description: CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 440 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 230 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote VZH470M1CTR-0606S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VZH470M1CTR-0606S VZH470M1CTR-0606S Hersteller : SURGE VZH.pdf Description: CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 440 mOhms