Produkte > SURGE > VZH471M1VTR-1313CS
VZH471M1VTR-1313CS
VZH471M1VTR-1313CS SURGE
VZH.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 60 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 1.19 A @ 100 kHz
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VZH471M1VTR-1313CS SURGE
Description: CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 60 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 1.19 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VZH471M1VTR-1313CS VZH471M1VTR-1313CS Hersteller : SURGE VZH.pdf Description: CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 60 mOhms