Produkte > EBM-PAPST INC. > W1G200-CH77-52
W1G200-CH77-52
W1G200-CH77-52 ebm-papst Inc.
W1G200-CH77-52.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 280X80MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 280mm Dia
Bearing Type: Ball
Air Flow: 588.0 CFM (16.46m³/min)
Width: 80.00mm
Weight: 3.3 lbs (1.5 kg)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CSA, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 60.0dB(A)
Power (Watts): 55 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W1G200-CH77-52 ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 280X80MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 280mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 588.0 CFM (16.46m³/min), Width: 80.00mm, Weight: 3.3 lbs (1.5 kg), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CSA, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 60.0dB(A), Power (Watts): 55 W.
Weitere Produktangebote W1G200-CH77-52
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W1G200-CH77-52 W1G200-CH77-52 Hersteller : ebm-papst W1G200CH7752_BA_ENG.pdf EC Fans EC Axial Fan, 200mm Round, 24VDC, 641CFM, IP42 Rated