Produkte > EBM-PAPST INC. > W1G200-CI01-52
W1G200-CI01-52
W1G200-CI01-52 ebm-papst Inc.
W1G200-CI01-52.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 280X80MM 48VDC WIRE
Produktbewertung abgeben
Technische Details W1G200-CI01-52 ebm-papst Inc.
Category: DC48V Fans, Description: Fan: DC; axial; 48VDC; Ø280x80mm; ball; 2950rpm; IP42, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 48V DC, Operating voltage: 36...57V DC, Fan dimensions: Ø280x80mm, Kind of Bearing: ball, Rotational rate/speed: 2950rpm, IP rating: IP42, Leads: leads x4, Lead length: 0.45m.
Weitere Produktangebote W1G200-CI01-52
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W1G200-CI01-52 W1G200-CI01-52 Hersteller : ebm-papst W1G200-276923.pdf EC Fans EC Axial Fan, 200mm Round, 48VDC, 591CFM, 55W, 2950RPM
Produkt ist nicht verfügbar
W1G200CI0152 Hersteller : EBM-PAPST Category: DC48V Fans
Description: Fan: DC; axial; 48VDC; Ø280x80mm; ball; 2950rpm; IP42
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 48V DC
Operating voltage: 36...57V DC
Fan dimensions: Ø280x80mm