Produkte > EBM-PAPST INC. > W1G250-CH67-52
W1G250-CH67-52 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: DC AXIAL FAN
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Round - 251mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2750 RPM
Air Flow: 1130.9 CFM (31.66m³/min)
Width: 65.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CSA, UL
Ingress Protection: IP42
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 70.0dB(A)
Part Status: Active
Power (Watts): 105 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W1G250-CH67-52 ebm-papst Inc.
Description: DC AXIAL FAN, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Round - 251mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2750 RPM, Air Flow: 1130.9 CFM (31.66m³/min), Width: 65.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CSA, UL, Ingress Protection: IP42, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 70.0dB(A), Part Status: Active, Power (Watts): 105 W.
Weitere Produktangebote W1G250-CH67-52
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W1G250-CH67-52 W1G250-CH67-52 Hersteller : ebm-papst W1G250-276411.pdf EC Fans EC Axial Fan, 250mm Round, 48VDC, 113CFM, Full Round Nozzle, "V" Direction of Air Flow