Produkte > EBM-PAPST INC. > W1G250-CI67-52
W1G250-CI67-52 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 320X87MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Round - 320mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2750 RPM
Width: 87.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CSA, EAC, UL
Ingress Protection: IP42
Fan Type: Tubeaxial
Static Pressure: 0.562 in H2O (140.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 105 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W1G250-CI67-52 ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 320X87MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Round - 320mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2750 RPM, Width: 87.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CSA, EAC, UL, Ingress Protection: IP42, Fan Type: Tubeaxial, Static Pressure: 0.562 in H2O (140.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 105 W.
Weitere Produktangebote W1G250-CI67-52
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W1G250-CI67-52 W1G250-CI67-52 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_W1G250CI6752-1880488.pdf EC Fans EC Axial Fan, 250mm, 48VDC, 113CFM, Full Round Nozzle, "A" Direction of Air Flow