Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > W1P35X8F04-U100D3B0T
W1P35X8F04-U100D3B0T
W1P35X8F04-U100D3B0T KYOCERA AVX Components
avx-e_w1-family.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Antenna Embedded 2.8dBi Gain Bag
auf Bestellung 5200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W1P35X8F04-U100D3B0T KYOCERA AVX Components
Description: ANTENNA ASSY, WLAN1 04 100 D0230, Packaging: Box, Features: Cable - 100mm, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.48GHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™, Gain: 2.8dBi, Termination: U.FL, Number of Bands: 1, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.016" (0.40mm), Return Loss: -15dB, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.44GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W1P35X8F04-U100D3B0T W1P35X8F04-U100D3B0T Hersteller : KYOCERA AVX AVX-E_W1-Family.pdf Antennas 2.4GHz/BT PCB 100mm Cable MHF Connector
auf Bestellung 245 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
W1P35X8F04-U100D3B0T W1P35X8F04-U100D3B0T Hersteller : Ethertronics / Kyocera AVX AVX_E_W1_Family-2949519.pdf Antennas W Family WiFi w/U.FL Conn 100mm Cable
auf Bestellung 880 Stücke:
Packaging: Box
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.48GHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™
Gain: 2.8dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 1
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
Return Loss: -15dB
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.44GHz