Produkte > EBM-PAPST INC. > W2E142-BB01-28
W2E142-BB01-28
W2E142-BB01-28 ebm-papst Inc.
Catalog_Axialfans_2007_EN.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 28.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3350 RPM
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -13 ~ 149°F (-25 ~ 65°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE
Ingress Protection: IP22
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W2E142-BB01-28 ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 28.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3350 RPM, Width: 38.00mm, Operating Temperature: -13 ~ 149°F (-25 ~ 65°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE, Ingress Protection: IP22, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote W2E142-BB01-28
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W2E142-BB01-28 W2E142-BB01-28 Hersteller : ebm-papst W2E142BB0128_BA_ENU-2948863.pdf AC Fans AC Axial Fan, 172x150x38mm, 230VAC, 230CFM, 28W, 57dBA, Ball, Terminal, IP22