Produkte > EBM-PAPST INC. > W2E142-BB05-28
W2E142-BB05-28
W2E142-BB05-28 ebm-papst Inc.
Catalog_Compactfans_US_en.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 115VAC 172X150X38MM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 28.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3350 RPM
Width: 38.00mm
Weight: 1.8 lbs (816.5 g)
Operating Temperature: -13 ~ 150°F (-25 ~ 65°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CSA, UL
Ingress Protection: IP22
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W2E142-BB05-28 ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 115VAC 172X150X38MM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 28.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3350 RPM, Width: 38.00mm, Weight: 1.8 lbs (816.5 g), Operating Temperature: -13 ~ 150°F (-25 ~ 65°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CSA, UL, Ingress Protection: IP22, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.