Produkte > EBM-PAPST > W2E142-CC13-16
W2E142-CC13-16
W2E142-CC13-16 ebm-papst
W2E142CC1316-BA-ENU.pdf
Hersteller: ebm-papst
AC Fans AC Axial Fan, 172x150x38mm, 115VAC, 175CFM, 16W, 54dBA, Ball, Terminal, IP22
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W2E142-CC13-16 ebm-papst
Description: FAN AXIAL 172X38MM 115VAC TERM, Packaging: Box, Power (Watts): 16.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, Air Flow: 175.0 CFM (4.90m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 2 lbs (907.2 g), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 54.0dB(A), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W2E142-CC13-16 W2E142-CC13-16 Hersteller : ebm-papst Inc. W2E142CC1316-BA-ENU.pdf Description: FAN AXIAL 172X38MM 115VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 16.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
Air Flow: 175.0 CFM (4.90m³/min)
Width: 38.00mm