Produkte > EBM-PAPST INC. > W2E250-DB13-52
W2E250-DB13-52
W2E250-DB13-52 ebm-papst Inc.
W2E250-DB13-52.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 115VAC 250MM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 180W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 370mm L x 370mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2650 RPM
Width: 83.00mm
Weight: 7.4 lbs (3.4 kg)
Approval Agency: CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details W2E250-DB13-52 ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 115VAC 250MM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 180W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 370mm L x 370mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2650 RPM, Width: 83.00mm, Weight: 7.4 lbs (3.4 kg), Approval Agency: CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W2E250-DB13-52 Hersteller : EBM Papst W2E250-DB13-52.pdf W2E250-DB13-52
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
W2E250-DB13-52 W2E250-DB13-52 Hersteller : ebm-papst W2E250-DB13-52.pdf AC Fans AC Axial Fan, 370x370x87mm, 115VAC, 180W, 2650RPM, Ball, 2x Lead Wires, IP44