Produkte > KYOCERA AVX > W2F15C2228AT1A
W2F15C2228AT1A
W2F15C2228AT1A KYOCERA AVX
AVX-Auto-W2FW3F.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 0805
Tolerance: -20%, +50%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Capacitance: 2200 pF
Current: 300 mA
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W2F15C2228AT1A KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 0805, Tolerance: -20%, +50%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.045" (1.14mm), DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Capacitance: 2200 pF, Current: 300 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W2F15C2228AT1A W2F15C2228AT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Feed Through Capacitors 50V 2200pF X7R 0805
auf Bestellung 47952 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
W2F15C2228AT1A W2F15C2228AT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 50V 0805
Tolerance: -20%, +50%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
Capacitance: 2200 pF
Current: 300 mA
Mindestbestellmenge: 25
W2F15C2228AT1A AVX-Auto-W2FW3F.pdf
W2F15C2228AT1A W2F15C2228AT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components multilayerfeedthrucapacitorsandarrays.pdf Cap Feed Through 0.0022uF 50VDC X7R -20% to 50% Flat 0805 125°C Automotive