Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > W2F15C4728AT1B
W2F15C4728AT1B
W2F15C4728AT1B KYOCERA AVX Components
63w2fw3f.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Feedthrough Capacitors
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W2F15C4728AT1B KYOCERA AVX Components
Description: CAP FEEDTHRU 4700PF 50V 0805, Tolerance: -20%, +50%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.045" (1.14mm), DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Capacitance: 4700 pF, Current: 300 mA.
Weitere Produktangebote W2F15C4728AT1B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W2F15C4728AT1B W2F15C4728AT1B Hersteller : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Description: CAP FEEDTHRU 4700PF 50V 0805
Tolerance: -20%, +50%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Capacitance: 4700 pF
Current: 300 mA
Produkt ist nicht verfügbar
W2F15C4728AT1B W2F15C4728AT1B Hersteller : KYOCERA AVX MultilayerFeedthruCapacitorsAndArrays-3161979.pdf Feed Through Capacitors 50v 4700pF 50-20% 05 08 X7R 1CAPS