Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > W2F15C4738AT1A
W2F15C4738AT1A
W2F15C4738AT1A KYOCERA AVX Components
multilayerfeedthrucapacitorsandarrays.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Feed Through 0.047uF 50VDC X7R -20% to 50% Flat 0805 125°C Automotive
auf Bestellung 996 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 434
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W2F15C4738AT1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V 0805, Tolerance: -20%, +50%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Feed Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.045" (1.14mm), DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Current: 300 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W2F15C4738AT1A W2F15C4738AT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components multilayerfeedthrucapacitorsandarrays.pdf Cap Feed Through 0.047uF 50VDC X7R -20% to 50% Flat 0805 125°C Automotive
auf Bestellung 996 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 241
W2F15C4738AT1A W2F15C4738AT1A Hersteller : KYOCERA AVX MultilayerFeedthruCapacitorsAndArrays-3161979.pdf Feed Through Capacitors 50V 47nF X7R 0805
auf Bestellung 2106 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
W2F15C4738AT1A W2F15C4738AT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Current: 300 mA
Type: Feed Through
auf Bestellung 11934 Stücke:
Mindestbestellmenge: 24
auf Bestellung 85 Stücke:
auf Bestellung 85 Stücke:
W2F15C4738AT1A Hersteller : AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf 07+;
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: -20%, +50%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Type: Feed Through
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Current: 300 mA