Produkte > KYOCERA AVX > W2F15C4738AT3A
W2F15C4738AT3A
W2F15C4738AT3A KYOCERA AVX
AVX-Auto-W2FW3F.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Capacitance: 0.047 µF
Current: 300 mA
Type: Feed Through
auf Bestellung 8795 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details W2F15C4738AT3A KYOCERA AVX
Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +50%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.045" (1.14mm), DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Capacitance: 0.047 µF, Current: 300 mA, Type: Feed Through.
Weitere Produktangebote W2F15C4738AT3A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W2F15C4738AT3A W2F15C4738AT3A Hersteller : KYOCERA AVX Components multilayerfeedthrucapacitorsandarrays.pdf Cap Feed Through 0.047uF 50VDC X7R -20% to 50% Flat 0805 125°C Automotive
Produkt ist nicht verfügbar
W2F15C4738AT3A W2F15C4738AT3A Hersteller : KYOCERA AVX AVX-Auto-W2FW3F.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +50%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.045" (1.14mm)
Capacitance: 0.047 µF
Current: 300 mA
Type: Feed Through
Produkt ist nicht verfügbar
W2F15C4738AT3A W2F15C4738AT3A Hersteller : Kyocera AVX MultilayerFeedthruCapacitorsAndArrays-3161979.pdf Feed Through Capacitors 50v 47nF 50-20% 0508 X7R 1CAPS