Produkte > KYOCERA AVX > W2L14D225MAT1A
W2L14D225MAT1A
W2L14D225MAT1A KYOCERA AVX
IDC-RoHS.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 4V X5R 0508
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.050" L x 0.080" W (1.27mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 1249 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W2L14D225MAT1A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 4V X5R 0508, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.050" L x 0.080" W (1.27mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 2.2 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W2L14D225MAT1A W2L14D225MAT1A Hersteller : KYOCERA AVX AVX_11192019_IDC_Low_Inductance-1667755.pdf Capacitor Arrays & Networks 4V 2.2uF 20% 0508 X5 R 1CAPS
auf Bestellung 2324 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
W2L14D225MAT1A W2L14D225MAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components idc-rohs.pdf Cap Ceramic 2.2uF 4V X5R 20% Pad SMD 0508 85°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
W2L14D225MAT1A W2L14D225MAT1A Hersteller : KYOCERA AVX IDC-RoHS.pdf Description: CAP CER 2.2UF 4V X5R 0508
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X5R
Capacitance: 2.2 µF