Produkte > KYOCERA AVX > W2L14Z225MAT1S
W2L14Z225MAT1S
W2L14Z225MAT1S KYOCERA AVX
IDC-RoHS.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 4V X7S 0508
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.050" L x 0.080" W (1.27mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W2L14Z225MAT1S KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 4V X7S 0508, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.050" L x 0.080" W (1.27mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W2L14Z225MAT1S W2L14Z225MAT1S Hersteller : KYOCERA AVX IDC-RoHS.pdf Description: CAP CER 2.2UF 4V X7S 0508
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X7S
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 7715 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
W2L14Z225MAT1S W2L14Z225MAT1S Hersteller : Kyocera AVX AVX_11192019_IDC_Low_Inductance-1667755.pdf Capacitor Arrays & Networks 4V 2.2uF 20% X7S 0508
Mindestbestellmenge: 2
W2L14Z225MAT1S W2L14Z225MAT1S Hersteller : KYOCERA AVX Components idc-rohs.pdf Cap Ceramic 2.2uF 4V X7S 20% Wide Terminal SMD 0508 125°C T/R