Produkte > EBM-PAPST INC. > W2S130-AA19-38
W2S130-AA19-38
W2S130-AA19-38 ebm-papst Inc.
W2S130-AA19-38.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 150X55MM 400VAC WIRE
Power (Watts): 38.00W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 400VAC
Size / Dimension: Round - 150mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Width: 55.00mm
Weight: 2.5 lbs (1.1 kg)
Operating Temperature: 70°C
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP20
Fan Type: Tubeaxial
Static Pressure: 0.482 in H2O (120.0 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W2S130-AA19-38 ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 150X55MM 400VAC WIRE, Power (Watts): 38.00W, Features: Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Box, Voltage - Rated: 400VAC, Size / Dimension: Round - 150mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Width: 55.00mm, Weight: 2.5 lbs (1.1 kg), Operating Temperature: 70°C, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP20, Fan Type: Tubeaxial, Static Pressure: 0.482 in H2O (120.0 Pa), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W2S130-AA19-38 W2S130-AA19-38 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_W2S130AA1938-1880432.pdf AC Fans AC Axial Fan, 172x172x55mm, 400VAC, 38W, 3200RPM, 120Pa, Ball, IP20