Produkte > SWITCHCRAFT > W3280-10SG-535
W3280-10SG-535
W3280-10SG-535 Switchcraft
w3280-1xsg-5xx_cd.pdf
Hersteller: Switchcraft
Conn Circular SKT 10 POS Crimp ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W3280-10SG-535 Switchcraft
Description: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Black, Voltage Rating: 600V, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Orientation: E, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.350" ~ 0.400" (8.89mm ~ 10.16mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Thermoplastic, Primary Material: Plastic.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W3280-10SG-535 W3280-10SG-535 Hersteller : CONXALL w3280-1xsg-5xx_cd.pdf Conn Circular SKT 10 POS Crimp ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
auf Bestellung 17 Stücke:
W3280-10SG-535 W3280-10SG-535 Hersteller : Conxall/Switchcraft W3280-1XSG-5XX_CD.pdf Description: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Packaging: Bulk
Features: Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Black
Voltage Rating: 600V
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Orientation: E
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Cable Opening: 0.350" ~ 0.400" (8.89mm ~ 10.16mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Thermoplastic
Primary Material: Plastic
W3280-10SG-535 W3280-10SG-535 Hersteller : Switchcraft w3280-1xsg-5xx_cd.pdf Conn Circular SKT 10 POS Crimp ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bulk