Produkte > EBM-PAPST INC. > W3G250-CC54-01
W3G250-CC54-01 ebm-papst Inc.
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 170W
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 320mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3050 RPM
Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads with Ferrules, 4 Wire Leads with Ferrules
Approval Agency: CCC, CE, CSA, UL
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W3G250-CC54-01 ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 170W, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 320mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3050 RPM, Operating Temperature: -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads with Ferrules, 4 Wire Leads with Ferrules, Approval Agency: CCC, CE, CSA, UL, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote W3G250-CC54-01
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W3G250-CC54-01 W3G250-CC54-01 Hersteller : ebm-papst 07_EC_S-Reihe_Axial_EN_mini_070921-890459.pdf EC Fans EC Axial Fan, Mains-Powered, 250mm Round, Full Round Nozzle, "V" Flow