Produkte > KYOCERA AVX > W3L16C105MAT1A
W3L16C105MAT1A
W3L16C105MAT1A KYOCERA AVX
AVX_11192019_IDC Low Inductance.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Capacitor Arrays & Networks 0612 6.3V 1uF 20%
auf Bestellung 2442 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W3L16C105MAT1A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 6.3V X7R 0612, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 1 µF.
Weitere Produktangebote W3L16C105MAT1A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W3L16C105MAT1A W3L16C105MAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components idcrohs.pdf Cap Ceramic 1uF 6.3V X7R 20% Pad SMD 0612 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
W3L16C105MAT1A W3L16C105MAT1A Hersteller : KYOCERA AVX IDC-RoHS.pdf Description: CAP CER 1UF 6.3V X7R 0612
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 1 µF