Produkte > KYOCERA AVX > W3L16C225MAT1A
W3L16C225MAT1A
W3L16C225MAT1A KYOCERA AVX
IDC-RoHS.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 6.3V X7R 0612
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Multi-Terminal)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W3L16C225MAT1A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 6.3V X7R 0612, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Multi-Terminal), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W3L16C225MAT1A W3L16C225MAT1A Hersteller : KYOCERA AVX IDC-RoHS.pdf Description: CAP CER 2.2UF 6.3V X7R 0612
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 13169 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
W3L16C225MAT1A W3L16C225MAT1A Hersteller : Kyocera AVX AVX_11192019_IDC Low Inductance.pdf Capacitor Arrays & Networks 6.3V X7R 2.2uF 0612 ESL=60pF
Mindestbestellmenge: 2
W3L16C225MAT1A IDC-RoHS.pdf
W3L16C225MAT1A W3L16C225MAT1A Hersteller : KYOCERA AVX Components idcrohs.pdf Cap Ceramic 2.2uF 6.3V X7R 20% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R