Produkte > EBM-PAPST INC. > W4D400-CP12-30
W4D400-CP12-30
W4D400-CP12-30 ebm-papst Inc.
Catalog_Axialfans_2007_EN.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 185W
Features: Dual Voltage
Voltage - Rated: 230/400VAC
Size / Dimension: Round - 528mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1690 RPM
Air Flow: 1528.5 CFM (42.80m³/min)
Width: 131.0mm
Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)
Termination: 7 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CCC, CE
Ingress Protection: IP44
Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase
Static Pressure: 0.482 in H2O (120.0 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W4D400-CP12-30 ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 185W, Features: Dual Voltage, Voltage - Rated: 230/400VAC, Size / Dimension: Round - 528mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1690 RPM, Air Flow: 1528.5 CFM (42.80m³/min), Width: 131.0mm, Operating Temperature: -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C), Termination: 7 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CCC, CE, Ingress Protection: IP44, Fan Type: Tubeaxial, 3 Phase, Static Pressure: 0.482 in H2O (120.0 Pa), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote W4D400-CP12-30
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W4D400-CP12-30 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_W4D400CP1230-1880556.pdf AC Fans AC Axial Fan, 528x131mm Round, 400VAC, 1528CFM, 185W, 1629RPM, 120Pa, Ball, IP44