Produkte > EBM-PAPST INC. > W4E420-CP03-70
W4E420-CP03-70
W4E420-CP03-70 ebm-papst Inc.
W4E420A.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 544X80MM 115VAC WIRE
Packaging: Box
Power (Watts): 285W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 544mm Dia
Bearing Type: Ball
Air Flow: 3310.0 CFM (92.68m³/min)
Width: 80.00mm
Weight: 11 lbs (5 kg)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CSA, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 74.0dB(A)
Part Status: Active
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W4E420-CP03-70 ebm-papst Inc.
Description: FAN AXIAL 544X80MM 115VAC WIRE, Packaging: Box, Power (Watts): 285W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 544mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 3310.0 CFM (92.68m³/min), Width: 80.00mm, Weight: 11 lbs (5 kg), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 74.0dB(A), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote W4E420-CP03-70
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W4E420-CP03-70 W4E420-CP03-70 Hersteller : ebm-papst ebm_papst_W4E420CP0370-1879674.pdf AC Fans AC Axial Fan, 420mm Round, 115VAC, 3310CFM