Produkte > W77 > W77L058A25FL
W77L058A25FL
W77LE58_L058Ag.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 442 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W77L058A25FL
Description: IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFP, Packaging: Tray, Package / Case: 44-BQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, Program Memory Size: 32KB (32K x 8), RAM Size: 1K x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, Serial Port, Peripherals: POR, WDT, Part Status: Active, Number of I/O: 36, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote W77L058A25FL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Package / Case: 44-BQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Program Memory Size: 32KB (32K x 8)
RAM Size: 1K x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: 8051
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V
Connectivity: EBI/EMI, Serial Port
Peripherals: POR, WDT
Part Status: Active
Number of I/O: 36
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
W77L058A25FL W77L058A25FL Hersteller : Nuvoton W77LE58_L058Ag.pdf 8-bit Microcontrollers - MCU uC, 4-Cycle 80C51, 32KB Flash, 2.7-5.5V (25MHz)