Produkte > WINBOND > W78E365A40DL
W78E365A40DL Winbond
W78E365%28A%29.pdf
Hersteller: Winbond
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W78E365A40DL Winbond
Description: IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 40-DIP, Mounting Type: Through Hole, Speed: 40MHz, Program Memory Size: 64KB (64K x 8), RAM Size: 1.25K x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 8052, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, UART/USART, Peripherals: POR, PWM, WDT, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote W78E365A40DL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W78E365A40DL W78E365A40DL Hersteller : Nuvoton Technology w583m02.pdf MCU 8-bit 8052 CISC 64KB Flash 5V 40-Pin PDIP
Produkt ist nicht verfügbar
W78E365A40DL Hersteller : Nuvoton Technology Corporation W78E365%28A%29.pdf Description: IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 40-DIP
Mounting Type: Through Hole
Speed: 40MHz
Program Memory Size: 64KB (64K x 8)
RAM Size: 1.25K x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: 8052
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V
Connectivity: EBI/EMI, UART/USART
Peripherals: POR, PWM, WDT
Number of I/O: 32
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
W78E365A40DL W78E365A40DL Hersteller : Nuvoton W78E365%28A%29.pdf 8-bit Microcontrollers - MCU uC, 64KB Flash & 4KB Boot Block, 1K+256B RAM, Pb-free