Produkte > W78 > W78L365A24DL
W78L365A24DL
Hersteller:
auf Bestellung 1080 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W78L365A24DL
Description: IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 40-DIP, Mounting Type: Through Hole, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 64KB (64K x 8), RAM Size: 1.25K x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 8052, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.4V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, Serial Port, Peripherals: POR, PWM, WDT, Part Status: Not For New Designs, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote W78L365A24DL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W78L365A24DL Hersteller : Nuvoton Technology Corporation Description: IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 40-DIP
Mounting Type: Through Hole
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 64KB (64K x 8)
RAM Size: 1.25K x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: 8052
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.4V ~ 5.5V
Connectivity: EBI/EMI, Serial Port
Peripherals: POR, PWM, WDT
Part Status: Not For New Designs
Number of I/O: 32
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
W78L365A24DL Hersteller : Nuvoton 8-bit Microcontrollers - MCU 64KB Flash & 4KB Boot Block, 1K+256B RAM, 2.4V-4.5V, (24MHz)