Produkte > W78 > W78L812A24PL
W78L812A24PL
W78LE812%28A%29.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W78L812A24PL
Description: IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 44-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 24MHz, Program Memory Size: 8KB (8K x 8), RAM Size: 256 x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.4V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, UART/USART, Peripherals: LED, WDT, Number of I/O: 36, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote W78L812A24PL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
W78L812A24PL W78L812A24PL Hersteller : Nuvoton Technology Corporation W78LE812%28A%29.pdf Description: IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 8KB (8K x 8)
RAM Size: 256 x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: 8051
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.4V ~ 5.5V
Connectivity: EBI/EMI, UART/USART
Peripherals: LED, WDT
Number of I/O: 36
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
W78L812A24PL W78L812A24PL Hersteller : Nuvoton W78LE812%28A%29.pdf 8-bit Microcontrollers - MCU uC, 8KB Flash, 2.4V 5.5V, WakeUp (24MHz)