Produkte > CONXALL / SWITCHCRAFT > W8882-10SG-528
W8882-10SG-528
W8882-10SG-528 Conxall / Switchcraft
W8882_10SG_5xx_CD-972669.pdf
Hersteller: Conxall / Switchcraft
Standard Circular Connector Cbl-Cbl 10P F Sckt Sldr Ct 7.2mm Mx Cbl
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details W8882-10SG-528 Conxall / Switchcraft
Description: CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, UV Resistant, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Black, Voltage Rating: 150VAC, Current Rating (Amps): Varies by Wire Gauge, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Orientation: Keyed, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Cable Opening: 0.260" ~ 0.285" (6.60mm ~ 7.24mm), Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Thermoplastic, Primary Material: Plastic.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Features: Backshell, UV Resistant
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Black
Voltage Rating: 150VAC
Current Rating (Amps): Varies by Wire Gauge
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Orientation: Keyed
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Cable Opening: 0.260" ~ 0.285" (6.60mm ~ 7.24mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Thermoplastic
Primary Material: Plastic
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
W8882-10SG-528 W8882-10SG-528 Hersteller : SWITCHCRAFT/CONXALL Mini_Con_X_Bulletin.pdf Description: SWITCHCRAFT/CONXALL - W8882-10SG-528 - CIRCULAR CONN, PLUG, 10POS, CABLE