Produkte > AMEC THERMASOL > W8TR500G-0.5-T1
W8TR500G-0.5-T1
W8TR500G-0.5-T1 AMEC Thermasol
W8TR500G.pdf
Hersteller: AMEC Thermasol
Description: THERM PAD 305MMX305MM W/ADH BLUE
Packaging: Bulk
Color: Blue
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 305.00mm x 305.00mm
Thermal Conductivity: 5.0W/m-K