WCI2520CP56NGDG
WCI2520CP56NGDG INPAQ Technology Co., Ltd
WCI2520CP%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: CHIP IND 2520,56NH,G,65Q,1.0A,2K
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm Max
Q @ Freq: 65 @ 350MHz
Frequency - Self Resonant: 1.3GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 50 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.080" (2.03mm)
Inductance: 56 nH
Current Rating (Amps): 1 A
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details WCI2520CP56NGDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: CHIP IND 2520,56NH,G,65Q,1.0A,2K, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm Max, Q @ Freq: 65 @ 350MHz, Frequency - Self Resonant: 1.3GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 50 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.080" (2.03mm), Inductance: 56 nH, Current Rating (Amps): 1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
WCI2520CP56NGDG WCI2520CP56NGDG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd WCI2520CP%20Series.pdf Description: CHIP IND 2520,56NH,G,65Q,1.0A,2K
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 65 @ 350MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 1008
Inductance: 56 nH
Current Rating (Amps): 1 A